Elementy do budowy Spa

Przedsiębiorstwo Iberia oferuje wysoki standard produktów do budowy Spa. Wykonujemy poszczególne elementy na bazie XPS (styrodur). Wykorzystywany przez nas materiał odznacza się szczególną odpornością na wilgoć, dzięki czemu doskonale nadaje się do budowy łaźni parowych oraz pomieszczeń w strefie wellness. Materiał poddawany jest precyzyjnemu kształtowaniu, dzięki czemu może osiągnąć pożądane kształty oraz wymiary.


 

Walory praktyczne

 

Oferowane przez nas rozwiązania odznaczają się funkcjonalnością. Poszczególne moduły Spa wykonujemy na zamówienie, uwzględniając indywidualne potrzeby w zakresie wymiarów. Przygotowujemy między innymi:

 

  • ławki,
  • leżanki,
  • prysznice,
  • rynny przelewowe,
  • kopuły do sauny parowej i łaźni,
  • inne elementy.

  Wszystkie elementy pokryte są specjalną masą szpachlową w której zatopiona jest siatka z włókna szklanego Dodatkowo instalujemy też ogrzewanie elektryczne lub wodne . Na życzenie klienta przygotowujemy również miejsca montażu oświetlenia.
 

Walory estetyczne


Poszczególne komponenty łaźni i saun parowych oraz innych przestrzeni strefy wellness wykonujemy z dbałości o estetykę. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości aby nasz produkt
służył użytkownikom przez wiele lat.

 

Zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt pod nr telefonu: +48 534 718 555.

 

Oferujemy rabaty dla firm wykonawczych.

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt Iberia

IBERIA Sp. z o.o.
42-350 Koziegłowy
ul. Targowa 26

Biuro handlowe i magazyn :

42-300 Myszków ,ul.Storczykowa 38

www.mozaika-basenowa.pl  , www.spahurt.pl , www.mozaikabasenowa.pl

Wyślij wiadomość
Lorem Ipsum Dollor Sit Ammet consectetur dim Elit
Select Color: