Elementy do budowy Spa

Przedsiębiorstwo Iberia oferuje wysoki standard produktów do budowy Spa. Wykonujemy poszczególne elementy na bazie XPS (styrodur). Wykorzystywany przez nas materiał odznacza się szczególną odpornością na wilgoć, dzięki czemu doskonale nadaje się do budowy łaźni parowych oraz pomieszczeń w strefie wellness. Materiał poddawany jest precyzyjnemu kształtowaniu, dzięki czemu może osiągnąć pożądane kształty oraz wymiary.


 

Walory praktyczne

 

Oferowane przez nas rozwiązania odznaczają się funkcjonalnością. Poszczególne moduły Spa wykonujemy na zamówienie, uwzględniając indywidualne potrzeby w zakresie wymiarów. Przygotowujemy między innymi:

 

  • ławki,
  • leżanki,
  • prysznice,
  • rynny przelewowe,
  • kopuły do sauny parowej i łaźni,
  • inne elementy.

  Wszystkie elementy pokryte są specjalną masą szpachlową w której zatopiona jest siatka z włókna szklanego Dodatkowo instalujemy też ogrzewanie elektryczne lub wodne . Na życzenie klienta przygotowujemy również miejsca montażu oświetlenia.
 

Walory estetyczne


Poszczególne komponenty łaźni i saun parowych oraz innych przestrzeni strefy wellness wykonujemy z dbałości o estetykę. Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości aby nasz produkt
służył użytkownikom przez wiele lat.

 

Zainteresowanych zakupem prosimy o kontakt pod nr telefonu: +48 534 718 555.

 

Oferujemy rabaty dla firm wykonawczych.

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt Iberia

IBERIA Sp. z o.o.

42-300 Myszków ,

ul.Storczykowa 38

NIP : 577 197 56 47

 

http://www.mozaika-basenowa.pl

 http://www.reviglass.es

 

 

 

 

 

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "IBERIA" Sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowy, Targowa 26, 42-350 Koziegłowy. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyślij wiadomość
Lorem Ipsum Dollor Sit Ammet consectetur dim Elit
Select Color: